top of page

20 YILI AŞKIN TECRÜBE İLE!

Servisimiz, 1998 yılında Baykan Otogaz'ın merkez servisi olarak hizmete açılmış olup, kurulduğu tarihten bugüne kadar, otogaz ve lpg konusunda uzmanlaşmış, deneyimli mühendis ve eğitimli usta kadrosuyla hizmet vermektedir.

 

Servisimiz kurulduğu tarihten 2007 yılının başına kadar Baykan Otogazın getirmiş olduğu italyan Longas LPG sistemlerinin bir çok araç üzerinde montaj ve bakımını gerçekleştirdik. İş yerimiz 2007 yılından itibaren Baykan Otogaz'ın merkez servisliği ile birlikte, kurumsallaşma sürecinde HALİÇ OTOMOTİV VE LPG. SİST. SAN.TİC.LTD.ŞTİ. adı altında kendi başına bir şirket olmuştur.

 

Servisimiz yeni adıyla birlikte araçlar için montajını yaptığı otogaz ve lpg sistemi yelpazesini genişleterek, Baykan Longas ile birlikte, portföyüne Zavoli, Milano, Lovato ve Aldesa markalarını da ekleyerek, değerli müşterilerine farklı tercih seçenekleri sunmuştur. Bu konuda her türlü karbüratörlü ve enjeksiyonlu araçlara, karbüratörlü ve sıralı lpg sistemlerinin montajı ve satışı sonrası bütün bakımı servisimizde yapılmaktadır. Müşterileri için otogaz ve lpg li araçlarda güvenli ve problemsiz bir sürüş keyfini hedefleyen firmamız, kaliteli ürün ve güleryüzlü hizmet anlayışının plana alarak çalışmayı ilke edinmiş olup, bu konuda ISO-9001 belgesi almaya hak kazanmış İstanbul'daki tek oto lpg sistemleri montaj ve bakım servisidir.

 

Servisimiz ISO belgesine sahip olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Saygılarımızla. Haliç Otomotiv ve LPG Sistemleri Ltd. Şti.

bottom of page